Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 341 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Huličiar
huliciar@rrd.sk
0915982394

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skvelý rodinný dom v obci Kraľovany

Typ
Predaj
Mesto
Kraľovany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
210 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
10.02.2021
Aktualizované
07.04.2021
Martin Huličiar Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj kompletne z rekonštruovaný 3 izbovy rodinný dom v obci Kraľovany. Úžitková plocha je  210m2, zastavaná 238m2, z toho krásny rovinatý pozemok s upravenou záhradou o rozlohe 790m2. Ponúka možnosť okamžitého bývania bez nutných ďalších zdĺhavých prerábok. Rodinný dom disponuje veľkou zastrešenou oddychovou terasou a je tiež čiastočne podpivničený, predáva sa zariadený s kvalitným nábytkom a spotrebičmi. Vykurovanie domu je zabezpečene prostredníctvom tepelného čerpadla v kombinácii s pecou na peletky. Medzi ďalšie benefity domu patri napríklad: infra sauna , parkovacie státie a pod.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.

Bližšie informácie Vám rád poskytne: Martin Huličiar, 0915982394, e-mail: huliciar@rrd.sk, martin.hulo@gmail.com