Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 551 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Filkáš
filkas@vasereality.sk
0903641632

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok na výstavbu rodinného domu, Krakovany 966m2

  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Krakovany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Krakovany | pic. 2
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Krakovany | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Krakovany | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Piešťany, Krakovany | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Piešťany
Mesto
Krakovany
Ulica
Nová ulica
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Pridané
02.03.2020
Aktualizované
25.03.2020
Miroslav Filkáš VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

178189 - Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Krakovany pri Piešťanoch. Plocha pozemku 966m2 m2. Je rovinatý a je obdĺžníkoveho tvaru a má rozmery 11,5m x 84m. V tesnej blízkosti sú postavené nové rodinné domy, takže je veľmi vhodný na výstavbu rodinných domov . Je evidovaný ako záhrada, a nachádza v zastavanom území obce - intraviláne. IS v blízkosti. Výhody: slnečný, tiché prostredie.

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0903 641 632 alebo mail adrese filkas@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo. Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk