Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 847 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Tadeáš Kašaj
kasaj@vasereality.sk
0911455711

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNE ** Na predaj novovybudovaný 2-podlažný rodinný dom 220 m2 s pozemkom o rozlohe 1447 m2 - obec Krajné **

Typ
Predaj
Okres
Myjava
Mesto
Krajné
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
220 m2
Celková plocha
300 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.02.2020
Aktualizované
25.03.2020
Tadeáš Kašaj VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Číslo ponuky : 178099 , Telefón : 0911 455 711 , E-mail : kasaj@vasereality.sk

Naša realitná kancelária Vám ponúka na predaj tehlový novovybudovaný 2-podlažný rodinný dom s pozemkom 1447 m2 v obci Krajné, časť Matejovec.
Pôvodná časť rodinného domu bola postavená v roku 1973 a v roku 2011 prebehlo kompletné zrekonštruovanie celej stavby.

Zastavaná plocha - 115 m2
Podlahová plocha - 220 m2
Úžitková plocha - 300 m2 (vrátane pivničných priestorov, garáže a terasy)
Plocha pozemku - 1447 m2

Suterén 60 m2 :

- garáž
- dielňa
- kotolňa
- schodisko

1. nadzemné podlažie 110 m2 + terasa 20 m2 :

- vstupná chodba
- predsieň
- kuchyňa so špajzou
- obývacia miestnosť s jedálňou a vstupom na terasu
- kúpelňa
- samostatné WC
- schodisko

2. nadzemné podlažie 110 m2 :

- 3x detská izba so spoločným balkónom
- spálňa so samostatným balkónom
- šatník
- kúpelňa
- samostatné WC

V roku 2011 prebehlo kompletné zrekonštruovanie celej stavby a to dispozičné prestavanie 1. nadzemného podlažia s kompletným interiérovým dokončením, kompletné novovybudovanie 2. nadzemného podlažia.
Celá stavba bola postavená na betónových základoch, je postavená z pálenej tehly, medzi oboma podlažiami je položená železobetónová deka o hrúbke 40 cm, vrchné podlažie je stropne izolované vrstvou sklenenej vaty.
Strecha je postavená z klasického dreveného krovu v kombinácií betónovej škridly zn. Bramac.
Všetky okná sú plastové dvojkomorové, v celom dome sú nové medené rozvody elektriny s dvoma samostatnými rozvádzačmi (každý pre jedno podlažie).
Na 1. podlaží sú položené plávajúce podlahy v kombinácií s keramickou dlažbou, nová moderná kuchyňa vyrobená na mieru s barovým pultom a so stavanými spotrebičmi - chladnička s mraziakom, elektrická sklokeramická doska na varenie, elektrická rúra na pečenie, veľká umývačka riadu "60".

2. podlažie je z veľkej časti hotové, je obývateľné, no na kompletné dokončenie si vyžaduje dokončiť keramické obklady a dlažby v kúpeľni, sanitu, plávajúce podlahy v miestnostiach a interiérové dvere s obložkami.

V rodinnom dome boli vybudované komplet nové rozvody vykurovania - nový kotol na tuhé palivo s 1000 litrovou akumulačnou nádobou, nové rozvody medených trubiek potiahnutých po celom dome a nový dvojkomín (kotol - krb).
Na vykurovanie rodinného domu slúži kotol na tuhé palivo v kombinácií tepelných telies a to vodného podlahového vykurovania na 1. nadzemnom podlaží a vykurovania radiátorov na 2. nadzemnom podlaží.
Ohrev vody je zabezpečený obojživelným zásobníkom vody (bojlérom), ktorý v zimnom období spolupracuje s kotlom na tuhé palivo a v letnom období funguje samostatne na elektrinu.
V obývacej miestnosti je vymurovaný krb na drevo s dvoma prieduchmi.

Inžinierske siete - obecný vodovod, elektrina 220/380V, odpad - žumpa o veľkosti 8 m3

Na pozemku sa nachádza ešte jedna murovaná tehlová stavba označená ako "hospodárska budova", ktorá je o výmere cca 60 m2 a pozostáva z dvoch miestností, je z väčšej polovice podpivničená.
Hospodárska budova sa dá využívať v aktuálnom stave ako letná kuchyňa so skladovými pivničnými priestormi.
Za budovou je veľká záhrada s ovocným sadom a krásnym výhľadom na prírodu.

Nehnuteľnosť je vhodná pre klienta, ktorý túži po väčšom dome s veľkou záhradou so súkromím a chce bývať v obklopení krásnej prírody plnej zelene.

Náklady energií na bývanie sú - 40 € elektrina / mesiac
                                               - 25 € voda / polrok - 2 osoby

Občianska vybavenosť v obci Krajné - materská škola, základná škola po 9. ročník, zdravotné stredisko, lekáreň, potraviny, pošta.
Okresné mesto Myjava je vzdialená od Krajného, časť Matejovec len 6 km - priama dostupnosť.

Ďalšie informácie Vám radi poskytneme na tel.č. 0911 455 711 alebo na mail adrese kasaj@vasereality.sk., kde si môžete s nami dohodnúť fyzickú obhliadku nehnuteľnosti.

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo /  HU - zabezpečený nehnuteľnosťou.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky