Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
383 066 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dagmar Zimová
dada@mgreal.sk
0905479602

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Zľava - Kovarce - 3izbový byt - pozemok

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Kovarce
Ulica
hlavná
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
51 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
22.06.2023
Aktualizované
08.07.2024
Dagmar Zimová MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Znížená cena. Ponúkam na predaj 3 izbový byt, v obci Kovarce, hlavná ulica. Plocha: úžitková 51,5m2. Nachádza sa na 1. poschodí v štvorbytovke bez výťahu. Bytový dom je postavený z tehly a je čiastočne zateplený, má izolovanú strechu a stojí na oplotenom pozemku o výmere 1054m2 - parkovanie, záhrada, možnosť vybudovania altánu. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. K bytu patrí murovaná pivnica. Dispozicia: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, priestranná obývačka prechodná do spálne, menšia detská izba, kuchyňa - možná zmena dispozície. Byt nemá balkón. Vykurovanie zabezpečujú elektrické konvertory. Podlaha: dlažba, pvc, betón. Steny: omietky. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa. Oddelené WC.Stav objektu: pôvodný stav. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka. Cena 57.000,-Eur.