Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 654 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom Kovarce

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Kovarce
Ulica
Tichá
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
26.04.2021
Aktualizované
10.01.2022
Cena 147 500,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3021018

Rodinný dom Kovarce po rekonštrukcii, určite Vás osloví

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom so sedlovou strechou, na 8 ár rovinatom pozemku. Dom je veľmi vkusne poprerábaný, je v tichej lokalite obce, mimo hlavnej cesty. Dispozícia – 4 izby, kuchyňa, veľká kúpeľňa, samostatné WC, priestranná chodba s posedením, pod domom malá pivnica na zeleninu, kotolňa, samostatne stojaca garáž, altánok s krbom a prípojkou na el. TV, prekrytý bazén s ohrevom vody,  záhradka na pestovanie zeleniny.

IS – voda z obecného vodovodu, vlastná studňa, odpad je zvedený do obecnej kanalizácie, nová elektrika Cu, kúrenie plynovým kotlom a radiátormi. Alternatívne kúrenie krbom s prieduchmi.

Cena 147 500 € aj na HÚ, vybavíme k vašej spokojnosti. V cene právne služby, podanie na kataster, odborná pomoc pri vybavovaní úveru, poistení stavby a vinkulácie

Volajte kedykoľvek na 0905 539 478

mail: adamkolaci@gmail.com

www.pohodareality.sk