Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Struhár
struhar@peknerality.sk
+421 907 393 842

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2 izbového bytu v obci Kováčová

Typ
Predaj
Okres
Zvolen
Mesto
Kováčová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.05.2022
Aktualizované
14.06.2022
Cena 153 000,00 €
Martin Struhár Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 907 393 842

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj prízemný 2 izbový slnečný byt s terasou v obci Kováčová. Byt má rozlohu 64 m2 a nachádza na prízemí , v uzavretom bytovom komplexe s vlastným dvorom, na ktorom sa nachádzajú aj parkovacie miesta, do ktorého je možný vstup cez bránu na diaľkové ovládanie.
Bytový komplex bol zrekonštruovaný v roku 2017, má vlastnú kotolňu, kočikáreň a k bytu prislúcha aj murovaná pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového komplexu.
Byt pozostáva z chodby, izby, kuchyne spojenej s obývačkou ,kúpeľne a WC, je kompletne zrekonštruovaný plastové okná, podlahy, stierky, kuchynská linka na mieru. Byt sa predáva so zariadením.
Energie, voda, elektrina, kúrenie je podlahové v celom byte.
Byt sa nachádza v tichej lokalite, blízkosť prírody, kúpaliska.
Energetický certifikát C.
Odporúčame obhliadku.

V cene nehnuteľnosti je zabezpečenie podkladov potrebných k prevodu vlastníckeho práva.
Náš hypotekárny poradca Vám bezplatne pomôže získať ideálny úver na kúpu danej nehnuteľnosti. Súčasťou komplexného servisu nášho hypotekárneho poradcu je aj dlhodobá starostlivosť o hypotekárny úver, ušetrenie na poplatkoch, na preplatení úveru a zabezpečenie rodiny a príjmu v prípade neschopnosti splácania úveru. Bližšie informácie v realitnej kancelárii Pekné reality, s.r.o., A. Sládkoviča 91/7, Zvolen. Tel: 0907 393 842, www.peknereality.sk, www.peknereality.eu, struhar@peknereality.sk