Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Daniela Dobošová maklér
Ing. Daniela Dobošová
daniela.dobosova@bellavitaslovakia.sk
0902 849 249

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestor vhodný pre kadernícky/kozmetický salón, kancelársky priestor

Typ
Prenájom
Okres
Galanta
Mesto
Košúty
Ulica
Košútska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
25 m2
Celková plocha
25 m2
Pridané
14.01.2022
Aktualizované
12.05.2022
Cena 300,00 €
Ing. Daniela Dobošová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0902 849 249

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária BELLA VITA Slovakia vám ponúka na prenájom priestory so širokými možnosťami využitia.

Svetlé a elegantné priestory s celkovou podlahovou plochou 25 m2 sú situované v areály penziónu PETROV GRUNT v obci Košúty.

Dispozície: predsieň, kúpelňa s WC a sprchovacím kútom, izba.

vo vstupe do objektu sa nachádza reprezentatívny priestor, ktorý je možné využívať ako veľmi príjemnú čakáreň pre vašich klientov, či zákazníkov, prípadne ako miesto na oficiálne stretnutia s vašimi obchodnými partnermi.

V cene nájmu je aj parkovacie miesto. Celý objekt je monitorovaný kamerovým systémom.

Priestor je možné využiť ako kancelárie, kozmetický, kadernícky a masážny salón, rokovaciu miestnosť, administratívnu miestnosť...

Areál PETROV GRUNT sa nachádza v pokojnej časti obce Košúty, v smere na Sládkovičovo, neďaleko Galanty. Jeho súčasťou je aj penzión s možnosťou ubytovania vo vysokej kvalite a priaznivej cene a tiež reštaurácia s ponukou denného menu kvalitnej domácej kuchyne 7 dní v týždni.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes.