Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 861 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miroslav Fazika
mfazika@bvreal.sk
0918 709 037

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj pozemok 328 m2 Kostolná Ves okres Prievidza FM1274

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Ulica
-
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
328 m2
Pridané
06.03.2022
Aktualizované
23.06.2022
Cena 17 000,00 €
Miroslav Fazika BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 709 037

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Fazika Miroslav a  BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok na stavbu chaty alebo rodinného domu v obci Kostolná Ves okres Prievidza.Nachádza sa v tichom prostredí neďaleko vodnej priehrady Nitrianske Rudno.Elektrika a voda je priamo dovedená pri pozemku.Je mierne svahovitý, dostupný z miestnej komunikácie.Majiteľ plánoval na pozemku si postaviť chatu v štýle zrubového domu s využitím terénu, projekt stavby (je priložený aj na fotkách v inzeráte), povolenia sú k dispozícii.Samozrejme záleží už od kupcu aký typ chaty alebo rodinného domu si na pozemku postaví, nemusí byť tam postavený zrubový dom aký majiteľ pôvodne plánoval.V okolí pozemku je chatová oblasť aj s podobnými zrubovými domami a viacerými rodinnými domami a chatami.Celková výmera pozemku 328 m2.Nablízku je Rudnianska priehrada, ktorá je akýmsi malým rajom vodných športov a rybolovu a turizmu. Jej súčasťou je moderne vybudovaný autocamping poskytujúci rekreačné, reštauračné a ubytovacie služby a v letnom období aj kultúrny program.Len 12 km je kúpeľné mesto Bojnice, zámok, ZOO, kúpalisko Čajka, vyhliadková veža, 16 km lyžiarske stredisko Homôlka, 26 km lyžiarske stredisko Čičmany.Odporúčanie makléra: pozemok poskytuje romantiku, blízkosť prírody, tiché prostredie, príjemné bývanie, turistiku v okolí.Cena je 17 000 € a je konečná, neplatíte nič navyše.

V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania, predaja a kúpy:

- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností

- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve

- poradenstvo / vybavenie financovania na mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)

- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia

Možnosť platby v hotovosti aj na úver.

Úver vám bezplatne vybaví náš hypotekárny a úverový špecialista.

Termín obhliadky si môžete dohodnúť na tel.č. 0918 709 037, alebo mailom: mfazika@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.

Web makléra: www.fazikamiroslav.sk

číslo zákazky FM1274