Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Ľuboš Šimončič
simoncic@mgreal.sk
0903 771 670

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom v obci Košolná s úžasným pozemkom

Typ
Predaj
Okres
Trnava
Mesto
Košolná
Ulica
neuvedené
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
85 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
13.09.2019
Aktualizované
13.09.2019
Mgr. Ľuboš Šimončič MG real, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0903 771 670

Popis nehnutelnosti

MG real ponúka na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Košolná vzdialenej 11,5 km od Trnavy. Postavený z pálených tehál stojí na okraji 1 800 m² pozemku širokom 17 m. Na jeho staršiu časť z medzivojnového obdobia začiatkom 60. rokov bola pristavená nová obytná časť s  rozlohou cca 85 m², v nej sa nachádza veranda, 2 izby kuchyňa, komora a kúpeľňa. Suché WC je pod strechou v zadnej (hospodárskej) časti domu. S prednou časťou domu je spojený zastrešený priestor hneď za vstupnou bránou. Z IS je dom napojený na elektriku 220/380 V, plyn a káblovku. Voda sa prostredníctvom čerpadla používa z vlastnej studne. Vodovodná prípojka a kanalizácia je však pred domom. V interiéri sú prevažne betónové podlahy, v izbách sú latovky so škvárovým podkladom. Pred 7 rokmi boli vymenené všetky okná za plastové, v tom istom roku sa menili aj vyhrievacie telesá – plynové gamatky.

Benefit: pomerne zachovalý stav, príjemná obec, blízkosť MŠ a ZŠ v susednej obci, rýchla kontakt s mestom, pozemok v budúcnosti s potenciálom rozdelenia na vytvorenie druhe stavebnej parcely.