Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 385 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Skvelý oddych na záhrade len 5 min od Košíc

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
60 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
11.08.2019
Aktualizované
10.09.2019
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

-= Bc. Ladislav Šosták a Diamond reality vám ponúka na predaj =-


Hľadáte miesto kde by ste mohli tráviť víkendové slnečné dni? Chceli by sme na pár dní vymeniť panelákový byt za peknú záhradu, kde si môžete vyložiť nohy a kochať sa výhľadom? Práve to vám ponúkame v podobe krásnej chaty v záhradkárskej oblasti Girady, len 5min od centra Košíc, hneď za Košickou Novou Vsou. Záhradkárska oblasť Girady, v ktorej sa chata nachádza je kompletne oplotená, s príjazdovou a vyasfaltovanou cestou až priamo ku chate. Záhrada o rozlohe 420m2 vám ponúka dostatok miesta pre vaše deti, vysadenie ovocných stromov, či len obyčajný oddych pod altánkom. Chata sa dispozične skladá z pivnice, kde sú k dispozícii 2 miestnosti, na prízemí je veľká obývačka s kuchynskou linkou a krbom, ktorým je vykurovaná celá chata. Celé poschodie vám poslúži ako spálňa, kde môžete uložiť až 4 osoby. Chatu je možné zväčšiť o prístavbu, nakoľko sa v chate nanechádza kúpelňa a splachovacie WC. V celom objekte záhrady máte k dispozícii PITNÚ VODU, ktorá je samozrejme napojená aj priamo do chaty, takisto je v chate zavedená komplet elektrika 220V, 380V. Je to naozaj krásne miesto s pekným výhľadom a chatou, ktorá sa po vybudovaní kúpelne s WC môže využívať celoročne. Odteraz sa vaše nudné víkendy medzi 4 stenami môžu zmeniť a to len za 22 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojené s prevodom nehnuteľnosti. Rád vám túto krásnu chatu ukážem aj osobne, preto neváhajte kým skončia slnečné letné dni alebo vás predbehne niekto iný. Obhliadky alebo ďalšie informácie o tejto nehnuteľnosti vám poskytnem na tel. čísle 0911 337 969 alebo mailom na ladislav.sostak@diamondreality.sk