Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
296 625 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 2 izbový byt (A1/17) vo výstavbe v lokalite Panoráma.

Typ
Predaj
Okres
Košice IV
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
54 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
19.08.2019
Aktualizované
03.09.2019
Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Tento byt už nenájdete v ponuke developera, ide o jeden z najlepších a prvých dvoj - izbových bytov v projekte "Panoráma 5" Na odstúpenie EXKLUZÍVNY - byt (v štádiu holobyt resp. holopriestor) na Panoráme, Košice - Vyšné Opátske. Ide o prémiový byt(s označením A1/17) vo vysokej kvalite s celkovou výmerou 68,21 m2(53,96 m2 - byt, 14,25 m2 - lodžia). Nachádza sa na 4 NP/7NP. Dispozícia bytu: 1 izba, obývavacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa, samostatné WC, predsieň, lodžia. K bytu okrem iného prislúcha 1 x vonkajšie parkovacie miesto č. 11. V celom byte budú francúzske hliníkové okná. Predpokladané mesačné náklady: 33,55 eur. Na prízemí bytového domu sú umiestnené garážové parkovacie miesta, pivnice a obchodné priestory so samostatným vstupom. Súčasťou bytových domov je 1,2 ha uzavretý areál plný zelene, kvetov, oddychových zón, lavičiek, altánkov s ohniskom a komunitnou záhradou, kde si môžete užívať voľné chvíle s Vašou rodinou, alebo susedmi. Predpokladaný termín kolaudácie 12/2020. Cena 104.000 EUR. Byt sa predáva ešte v pôvodnej cene pred zvyšovaním. Aktuálne sa ceny pohybujú so zvýšenou cenou o 4% oproti uvádzanej cene.


Pri odstúpení je potrebné zložiť prvú splátku kúpnej ceny vo výške 24.000 eur, ktorá bude odrátaná od celkovej kúpnej ceny. Ďalej pri dostavaní hrubej stavby(cca január 2020) uhradí záujemca ďalších 40% z kúpnej ceny (možnosť dofinancovať hypotékou). Po kolaudácii uhradí záujemca zvyšnú časť kúpnej ceny(dočerpanie hypotéky).


O PROJEKTE: Projekt Panoráma je situovaný na lukratívnom mieste nad mestom Košice, pred Košickou Novou Vsou, len 3 km od centra. Ponúka panoramatický výhľad na mesto , do Košickej kotliny a z východnej strany na scenériu Slanských vrchov. Bezproblémové dopravné spojenie s centrom, či inými mestskými časťami zabezpečuje novo zrekonštruovaná štvorprúdová Sečovská cesta a križovatka Sečovská – Zdoba. Od roku 2021 bude Panoráma napojená na obchvat mesta R2.


V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím Lukáša Sopka na č. tel. 0902 198 170.