Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 602 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 - izbový byt, Tyršovo nábrežie ulica, Košice - Staré mesto

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Tyršovo nábrežie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
74 m2
Celková plocha
74 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Pridané
22.04.2022
Aktualizované
06.05.2022
Cena 179 999,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Na predaj trojizbový byt vo výbornej lokalite na Tyršovom nábreží v Košiciach. Byt má úžitkovú výmeru 74 m2 a k dispozícii má dve lodžie s prekrásnym výhľadom. Byt má plastové okná, ináč je v pôvodnom stave. Byt sa nachádza na 10. poschodí z 13. Príslušenstvom k bytu je aj pivnica na prízemí bytového domu a taktiež kumbál na chodbe len kúsok od vstupu do bytu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: je zateplený a kompletne sú v bytovom dome vymenené stúpačky. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť včítane zastávok MHD, banky, pošty, lekárne, školy atď.
Cena bytu 179.999 vrátane provízie pre realitnú kanceláriu. Realitná kancelária zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie (autorizovaná kúpna zmluva) a tiež poskytne súčinnosť pri prepise zmeny odberateľa elektriny a plynu, ako aj pri prepise u správcu bytového domu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail:koscelansky@diamondreality.sk