Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM KANCELÁRSKY PRIESTOR V CENTRE MESTA, KOVÁČSKA ul.

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Kováčska
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
168 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
03.05.2022
Cena 890,00 €/mes.
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

Ing. Viktória Belasová a Diamond Reality vám ponúkajú na prenájom priestranný kancelársky priestor v úplnom centre Košíc na Kováčskej ulici.

Plnohodnotné kancelárske priestory, kde by ste boli vašim klientom stále na blízku a ktoré by spĺňali všetky kritériá, je veľmi málo. Preto som rád, že vám dnes môžem predstaviť vaše nové kancelárske priestory na Kováčskej ulici 47.

Jedná sa o mezonetový priestor s výmerou neskutočných 168m2, ktorý sa na 1. podlaží skladá z priestrannej open space kancelárie, ktorú si viete ponechať otvorenú alebo predeliť priečkami. K dispozícií sú samozrejme sociálne zariadenia pre pánom a dámy a kuchynka, kde si pohodlne zohrejete obed alebo pripravíte kávu. Samostatnou miestnosťou je konferenčná časť, kde môžete viesť porady alebo môže slúžiť ako kancelária vedenia.

Na poschodí je k dispozícií priestor, ktorý môžeme nazvať 1 izbovým bytom s vlastnou kúpeľňou, ale v prípade potreby je možné tento priestor využívať ako ďalšiu kanceláriu. Obe poschodia disponujú klimatizáciou a pôvodné trámy dodávajú tejto kancelárií staromestský nádych. Nakoľko sa jedná o úplné centrum mesta, nemusíme spomínať občiansku vybavenosť. Na skok od kancelárie máte doslova všetko, reštaurácie, kaviarne, kam môžete pozvať svojich klientov na obed.

Cena prenájmu : 890 eur/mesiac + energie

V prípade ak by ste mali záujem mať kanceláriu v centre mesta, dohodnite si obhliadku na čísle 0918 646 208