Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom kancelária, Masarykova, Košice I

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Masarykova
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
31 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.04.2021
Aktualizované
21.04.2021
Cena 380,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom veľmi pekný administratívny priestor o výmere 31 m2 na 1. nadzemnom podlaží v meštiackom dome na ulici Masarykovej v mestskej časti Košice – Staré Mesto, iba 5 minút chôdze od historického centra mesta. Priestor je pripojený na PCO PZ.


Dispozícia: presvetlený priestor, kuchynský kút, sociálne zariadenie. Bonusom je nádherná záhrada, ktorá je k dispozícii iba nájomcom.


Budova je kompletne zrekonštruovaná a ponúka vysoký štandard komerčných priestorov. Možnosť prenájmu zasadacej miestnosti.


Cena prenájmu: 380 EUR/mesiac vrátane energií s DPH.


Energetický certifikát budovy nebol vyhotovený.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121