Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 561 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
ADOMIS - Soták Libor
sotak@adomis.sk
0905796146

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predáme 2-podlažnú polyfunkčnú budovu,165m2,TOP lokalita - Alvinczyho ulica, blízko centra Košice.

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Alvinczyho
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
165 m2
Celková plocha
173 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
10.05.2022
Aktualizované
10.05.2022
Cena 384 000,00 €
ADOMIS - Soták Libor ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne len u nás netradičný polyfunkčný objekt v blízkom centre mesta vo vyhľadávanej lokalite Alvinczyho ulice, s parkovaním priamo pred vchodom.
Budova pozostáva z 2 samostatných podlaží, pričom každé podlažie má svoj samostatný vchod, je tu však aj spoločná chodba spájajúca obidva priestory do jedného súvislého celku, je však momentálne uzavretá.
V súčasnosti sú využívané obe podlažia ako samostatné apartmánové byty, ktoré však je možné upraviť aj inak, kedže pôvodne sa jedná o jeden objekt so 4 samostatnými miestnosťami, ktoré boli upravené na momentálný účel, ktorý aj spĺňajú.

Dispozícia : 1.NP byt 1. zádverie, priestranná obývačka s kuchyňou, priestranná spálňa s oknom do dvora, kúpelňa so sprchovým kútom a wc, šatník.
2.NP byt 2. zádverie, komora, chodba, technická miestnosť s kotlom a zásobníkom TÚV, schody do 2.NP, priestranná obývačka s kuchyňou a krbom, kúpelňa s wc, balkón, šatník, spálňa so strešným oknom a šatníkom.

Byt 2 :
Hala 53m2
Kúpeľňa 6.5m2
Spálňa 15,15m2
Kumbál 2,6m2
Celkom 77.2m2
Balkón +7m2
Obytná plocha 84m2
Schody 3,2m2
2,3m2
Úžitková plocha 89,5m2

Byt 1 :
Chodba 2,2m2
Kuchyňa 6m2
Hala 25m2
Spálňa 21m2
Kúpeľňa 5,1m2
Šatník 3,8 m2
Chodba 5m2
Kumbál 1.5m2
Kotolňa 1,5m2
Úžitková plocha 64m2

Celková výmera 1.a 2.podlažia 165m2.


Predávaná nehnuteľnosť patrí k vyhľadávaným typom podnikania v meste, či už štýlom mestského bývania, vyúžívanie ako apartmánový byt, alebo vytvorenie buď kancelárskeho priestoru, sídla firmy, poprípade úplne iného pracoviska, alebo prevádzky, ktorá bude spĺňať požiadavky také, ktoré vám môžu pomôcť pri realizácií vašich podnikateľských zámerov.
Naskytá sa tak možnosť vytvoriť podnikanie pod jednou strechou, pričom budete využívať len jeden vchod, alebo vytvoríte oddelený priestor na oboch podlažiach so samostatnými vchodmi aj parkovaním.

Budova je pôvodná stavba z kameňa a tehál postavená v jednotnom štýle dlhej pôvodnej 2podlažnej budovy s dĺžkou 200m, z ktorej sa zachovala len prízemná časť. Táto však prešla kompletnou konštrukčnou a architektonickou úpravou v už nových materiáloch, tak si všetci vlastníci jednotlivých vzájomne susediacich bytových domoch pod jednou strechou mohli sami určiť, akého charakteru bude ich nehnuteľnosť zrekonštruovaná a akému účelu vo finále bude slúžiť.

Nami ponúkaná a upravená horná časť 2.NP je realizovaná na spomínaných kompletne zrekonštruovaných - nanovo vybudovaných múroch 1.podlažiach, vznikala tak postupne kvalitná plnohodnotná drevostavba na základe vlastného projektu, pričom základ tvoria oceľové nosné trámy, na ktoré je naviazaná drevená trámová konštrukcia, tá tvorí stropnú časť 1.NP a podlahu 2.NP s plnohodnotným zaťažením.
Strecha je kvalitná lakoplastová hliníková škridla, stropy na oboch podlažiach sadrokrtón, priestor pod ňou je zateplený.
Oba priestory tvoriace 1. a 2. podlažie sú dostatočne presvetlené, do oboch strán - ulice aj dvora, prízemné priestory majú pozdĺžné okná po celej šírke steny, priestory 2.NP majú veľké tabuľové celoplošné okná smerom do dvora, s výstupom na balkón. Ďaľším bonusom je klasický komínový krb a exteriérové hliníkové žalúzie, ktorými si viete regulovať intenzitu slnečného svitu podľa potreby.

Obidve podlažia sú samostatné, môžu však slúžiť akémukoľvek účelu, aj na podnikanie,aj na zriadenie sídla firmy, účel si však budúci vlastník po obhladke určí sám.
Všetky okná sú izolačné značkové 3-sklo, vrátane balkónových posuvných dverí, plášť budovy je kompletne zateplený.
Podlahy na oboch podlažiach sú plávajúce.

Parkovanie je bezproblémové priamo pred budovou.
Dom má k dispozícii len plochu zastavanú, parkovanie je pred budovou na mestskom pozemku, ktorý si všetci pred svojimi príbytkami aj upravili, nakoľko v kompetencii mesta to nieje.

Vlastník premenil túto budovu na krásne miesto, kde je možné realizovať aj ďaľšie svoje smelé plány, tak pozývame na obhliadku všetkých, čo by chceli podnikať v meste a vo svojom.
Ako sa dá tento zámer skĺbiť?
Príďte sa pozrieť, ako podnikať v netradičnom prostredí.

Cena : 384.000,-EUR

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Mgr. Libor Soták,
0905 796 146