Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
328 464 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Prenájom obchodné priestory 100m2 TIP TOP

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Čsl. armády
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
02.04.2021
Aktualizované
02.04.2021
Cena 500,00 €/mes.
Mgr. Patrik Janok Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Na dlhodobý prenájom sa ponúka 1.poschodie samostatne stojacej budovy 100m2.

Neplaťte v centre mesta veľké priestory, keď môžete poskytovať tie isté služby na menšom priestore a mesačne tak ušetriť. Obchodný priestor je na dobrej adrese, pri TIP TOP-e obklopený nadpriemernou občianskou vybavenosťou. To zaručuje dostatočný pohyb vašich budúcich zákazníkov či klientov a hlavne vás rýchlo nájdu.

Samotný priestor má WC a kuchynku. Parkovanie a zásobovanie zo zadnej strany budovy. Priestor je čistý a vymaľovaný, voľný ihneď.

Pre koho je tento priestor vhodný ?

Napríklad ako pobočku pre zabehnutú realitnú kanceláriu, stávkovú kanceláriu, obchodné zastúpenie, showroom, právnikov, advokátov, poradenské služby ,menšiu poisťovňu atď. Po dohode a miernej prestavbe možnosť zriadiť dve zdravotnícke ordinácie aj s čakárňou (dentista, všeobecný lekár, alergológ, psychológ...) Samozrejme je tu priestor pre bežné obchodné predajne ako butiky, predaj šatstva, obuvi, kozmetický, svadobný salón, predaj autosúčiastok, predaj krmív a doplnkov pre psíkov, farby - laky, železiarstvo, predaj vodárenských vecí a sanity, predaj elektrotechniky, počítačov, náhradných dielov, záložňa, bazár atď.

Po dohode je možnosť priestor predeliť a prenajať ho viacerým záujemcom.

Cena 500 EUR mesačne + médiá, minimálny depozit si dohodneme na obhliadke.

Viem, že máte ešte viacero otázok, neváhajte ma prosím kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Mgr.Patrik Janok, janok@diamondreality.sk, m.0905513697