Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 034 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj zubná ambulancia, Staré Mesto, Košice I

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Stará baštová
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
84 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.12.2020
Aktualizované
07.03.2021
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

So súhlasom ponúkame na predaj veľmi peknú funkčnú zubnú ambulanciu o výmere 70 m2 na ulici Stará Baštová v historickom centre mesta. Priestor je v osobnom vlastníctve, nachádza sa na prízemí tehlovej budovy. Úžitková výmera je 84 m2.


Ambulancia je kompletne zariadená a vybavená (súprava, rtg, nábytok, a pod.). K dispozícii je čakáreň s recepčným pultom, ambulancia, ďalšia miestnosť s predprípravou na dentálnu hygienu, denná miestnosť, šatňa, kumbál, 2 x toaleta, pivnica.


Priestor bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2013, je vymaľovaný, má vlastné kúrenie a ohrev vody plynovým kotlom, klimatizovaná ambulancia.


Približné mesačné náklady: 160,- EUR (plyn 40,- EUR, elektrická energia 80,- EUR, správca 40,- EUR).


Ambulancia funguje pod s.r.o. bez nutnosti akéhokoľvek ďalšieho vybavovania. Nemá zmluvy so ZP. Kúpou ihneď voľná.


Energetický certifikát budovy nie je.


Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.