Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 422 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 2-izbový byt 66 m2, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Mäsiarska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
66 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
09.10.2020
Aktualizované
27.10.2020
Cena 700,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dlhodobý prenájom krásny 2-izbový byt s vysokými stropmi v historickom centre mesta, v bezprostrednej blízkosti Štátneho divadla, Dómu sv. Alžbety a Dominikánskeho námestia. Byt o výmere 66 m2 bol kompletne zrekonštruovaný. Nachádza sa na 1. poschodí rodinného domu s 2 bytovými jednotkami.


Dispozične pozostáva z priechodnej obývacej izby, spálne, predsiene, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou. Byt sa prenajíma kompletne zariadený a vybavený (umývačka riadu, sklokeramická varná doska, rúra na pečenie, digestor, chladnička s mrazničkou, práčka, sušička). K dispozícii je spoločná terasa, podkrovie o výmere 66 m2 a dvor - záhradka.Súčasťou prenájmu je aj samostatná práčovňa s práčkami a sušičkami.


Byt bude voľný od 1.11.2020.


Možnosť prenajatia aj druhého bytu v rámci toho istého domu: diamondreality.sk/objekt/na-prenajom-2-izbovy-byt-masiarska-stare-mesto-kosice-i


Cena mesačného prenájmu: 700,- EUR, z toho nájomné 600,- EUR + 100,- EUR zálohové platby za energie vrátane internetového pripojenia a TV programov. Pri podpise zmluvy sa platí depozit 700,- EUR, nájomné 700,- EUR a provízia pre RK 300,- EUR, celkom 1.700,- EUR.


Energetický certifikát domu nebol vyhotovený.


Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.