Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 764 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

2-izbový byt s vysokými stropmi, Mäsiarska, Staré Mesto, Košice I

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Mäsiarska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
60 m2
Celková plocha
60 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
14.08.2021
Aktualizované
17.10.2021
Cena 650,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

So súhlasom vlastníka ponúkame na dlhodobý prenájom veľmi pekný kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vysokými stropmi v centre mesta na Mäsiarskej ulici v Košiciach. Byt o výmere 60 m2 je situovaný na 1. poschodí rodinného domu. K dispozícii je dvor, terasa a práčovňa.
Byt je kompletne zariadený a vybavený (chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, elektrická rúra, varná doska, digestor, práčka, sušička, posteľná bielizeň a pod.).
Cena prenájmu: 650EUR/mesiac ( 550 EUR + 100 EUR energie). Internetové pripojenie si záujemca hradí sám. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit 650,- EUR a nájomné.
Energetický certifikát budovy nebol vyhotovený.

Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121