Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
360 223 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ | 3 IZBOVÝ BYT PRAŽSKÉHO TYPU, STARÉ MESTO - MAGURSKÁ

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Magurská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.03.2023
Aktualizované
10.05.2023
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt pražského typu po kompletnej rekonštrukcii v Starom meste, na ulici Magurská.

>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ryUKFA1ZH3c

Samotný byt má čo ponúknuť a to konkrétne výmeru 69m2, ktorú budete rozhodne cítiť v každej izbe. Dispozícia bytu je vynikajúca a vďaka jej menšej odmene sa stala ešte funkčnejšou a dnes vám ponúka 2 samostatné spálne,veľkú obývačku prepojenú s kuchyňou, kupeľňu, samostatné WC a šatník na chodbe. Podĺž obývačky a kuchyne sa pýši veľká 6 metrová loggia, z ktorej je výhľad do tichej časti, takže vás nebudú rušiť autá či autobusy. Výhodou bytu je rozhodne aj jeho možnosť akejkoľvek prerábky a dispozičnej zmeny, pretože sa jedná o pražský typ bytu. Teda jediné obvodové múry plnia nosnú funkciu a vnútorné priečky si už prispôsobite podľa seba.
Byt bol kompletne zrekonštruovaný pred 8 rokmi a po tejto rekonštrukcii si už nebudete musieť robiť starosti naozaj s ničím. Vymenené rozvody elektriny, vody, stupačky, okná a pod., má už tento byt za sebou. Kvalitné masívne dvere a zárubne či podlahy, sú len známkou toho, že majiteľom na tomto byte naozaj záleží. Počas zmeny dispozície sa zväčšila detská izba a využil sa priestor chodby nato, aby v oboch spálňach vyšiel priestor na vstavané skrine. Veľkým benefitom je spomínaný šatník na chodbe, kam odložíte okrem oblečenia a topánok, aj taký vysávač či mop.
Byt sa nachádza na 2. poschodí s novým výťahom a orientácia bytu je skvelá, detská izba a hlavná spálňa sú orientované na sever a denná časť na juh. To zabezpečí, že obývačku s kuchyňou máte po celú dobu krásne presvetlenú a izby sa teda nebudú prehrievať a môžete kľudne spať. Kuchyňa na navyše prepojená s obývačkou, čo dodáva pocit priestrannosti a vy tam môžete komunikovať so zvyškom rodiny aj počas varenia. Nedávno bol v kuchyni namontovaný kuchynský ostrov, čo zvýšilo pracovnú plochu pri varení.
Magurská ulica sa nachádza v Starom Meste a aj napriek tomu je tu dostatok zelene a kľudu. Výhodou tejto ulice je perfektná občianska vybavenosť, čo tento byt ešte viac zatraktívňuje. Za bytom Materská škola Zádielska, Základná škola a Gymnázium Laca Novomestského, reštaurácia Gesto café, potraviny Fresh, MHD zastávky autobusu či električky a dostatok parkovacích miest rovno pred bytovým domom sú veci, ktoré budete denno denne potrebovať k životu.
Tento byt vzhľadom na svoju polohu, stav a výmeru je ideálnym riešením pre vašu rodinu. Cena bytu je 204 990 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, dohodnite si obhliadku na čísle 0911 337 969.