Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom priestor 65 m2, Juhoslovanská, Ťahanovce, Košice I

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Juhoslovanská
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
17.11.2022
Aktualizované
17.11.2022
Cena 564,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom pekný klimatizovaný priestor o výmere 65 m2 na Juhoslovanskej ulici v mestskej časti Košice - Sídlisko Ťahanovce. Priestor je zrekonštruovaný, situovaný na vyvýšenom prízemí budovy, orientovaný na západ a sever. Parkovanie pred priestorom.
Dispozícia: otvorená miestnosť, sklad, dámska a pánska toaleta.
Využitie: kancelária, administratíva, obchod, služby a pod.
Cena prenájmu: 470,- EUR/m2 vrátane médií (nájom 325 € + médiá145 €)+ DPH, celkom 564 EUR s DPH. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit vo výške 2-násobku nájomného a nájomné.
Energetický certifikát budovy nie je.
Ďakujem, že si vážite moju prácu a kontaktujete ma aj keď nehnuteľnosť spoznáte.
Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.