Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 1 IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA ULICI BUKUREŠŤSKÁ, SÍDLISKO ŤAHANOVCE

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Bukurešťská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
39 m2
Celková plocha
39 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
20.11.2022
Aktualizované
20.11.2022
Cena 112 990,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Diamond Reality Vám ponúka na predaj 1 izbový DRUŽSTEVNÝ byt s lodžiou na sídlisku Ťahanovce o výmere 39 m2(35 m2 byt + lodžia 3 m2 + pivnica 1 m2). Byt sa nachádza na 7. poschodí z 8. na ulici Bukurešťská. Nehnuteľnosť je po kvalitnej rekonštrukcii, ktorá pozostáva z výmeny okien za plastové, nového a murovaného jadra vrátane novej sanity, nových plávajúcich podláh, nových bezpečnostných dverí, nových vnútorných dverí atď. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej izby s vstupom na loggiu, kuchyne, kúpeľne s WC. K bytu prislúcha aj pivnica. V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ktorá uspokojí všetky Vaše potreby. Byt je ideálny ako štartovacia nehnuteľnosť, ale aj ako investícia na následný prenájom, vzhľadom na dostupnosť do mesta, okolie a možnosti, ktoré toto sídlisko ponúka.
Cena 112.990 eur zahŕňa kompletný servis našej realitnej kancelárie, vrátene poplatkov právneho servisu a nákladov spojných s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk