Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 250 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA | VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT | 79m² + LOOGIA | HAVANSKÁ UL.

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Havanská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
79 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
09.08.2022
Aktualizované
18.11.2022
Cena 140 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj veľký 3 izbový byt v pôvodnom stave, na ulici Havanská.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/ljQxpkEMFes
Byt sa nachádza na 5. poschodí a rozhodne vás zaujme svojou veľkosťou. V minulosti sa jednalo o 4 izbový byt a dnes je z neho veľký 3 izbák, čo znamená, že každá izba je priestranná a vy si s nimi môžete vynaložiť, ako potrebujete. Úžitková plocha bytu je 79m², čo je na trojizbový byt naozaj dosť. Navyše, k bytu prislúcha aj 3 metrová zasklenená loggia. V byte už sú plastové okná, celá bytovka je zateplená, čo je na Ťahanovciach výnimočný jav. K bytu prislúscha aj pivnica.
Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, po pravej strane je veľká spálňa s výstupom na loggiu, hneď vedľa sa nachádza obrovská detská izba, kde uložíte pokojne aj 2-3 detičky. Obe spálne sú orientované na severo-východ, čo je ideálna orientácia pre spálne. Po ľavej strane od vstupu do bytu je kúpeľňa a oddelené WC a úzkou uličkou prechádzame do kuchyne. Posledná izba vznikla zrušením jednej priečky medzi dvoma malými izbami a tak vznikla veľká obývačka, ktorú pôvodný vlastník prepojil s chodbou a zároveň aj s kuchyňou. Práve vďaka tomu môže byť rodina stále pokope. A veľkým bonusom je samostatný šatník na chodbe, kam odložíte oblečenie a všetky nepotrebné veci (vysávač, metly, sezónne oblečnie).
Byt je v pôvodnom stave, čo otvára možnosti jeho prerábky podľa vašich predstáv. Je tu však možnosť, že vám s prerábkou pomôžeme. Určite je problém v dnešnej dobe nájsť financie na dokončenie pôvodného stavu do stavu, ktorý sa vám bude páčiť. My to urobíme za vás, dokončíme váš byt do finálneho stavu a vy si pohodlne zafinancujete už konečný stav bytu. Takúto možnosť vám len tak niekto nedá.
Cena bytu v pôvodnom stave je 140.000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Cena bytu v dokončenom stave podľa vašich predstáv sa nacení individuálne po konzultácii so stavebnou firmou.
Ak sa vám táto ponuka alebo možnosť dokončenia na kľúč páči, zavolajte mi na číslo 0911 337 969 a dohodnite si obhliadku.