Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 274 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok, RSc.
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 4-izb.byt, loggia, 80m2, Pekinská, Košice-Ťahanovce

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Pekinská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
20.09.2022
Aktualizované
21.11.2022
Cena 169 999,00 €
Mgr. Patrik Janok, RSc. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Mgr. Patrik Janok, RSc a Diamond Reality ponúka na predaj zaujímavý sídliskový 4-izbový byt na Pekinskej ulici v Košiciach s úctyhodnou výmerou 80 m2 .
Majitelia byt samostatne predajú, alebo vymenia za 2-izbový byt na sídlisku Ťahanovce plus doplatok. Prípadne byt vymenia za celoročne obývaťeľnú chatu v blízkosti Košíc plus doplatok.
Video k bytu si možete pozrieť skopírovaním linku a vložením do Vášho prehliadača : https://lnk.sk/mv07
Byt je na 5/8 poschodí . Byt je po čiastočnej rekonštrukcii s vymenenými plastovými oknami, pre nenáročných vhodný k okamžitému nasťahovaniu.
Dispozícia bytu je ideálna, všetky štyri izby sú samostatné a nepriechodné. Takýto typ bytu je veľmi vhodný na následný prenájom, alebo pre ľudí, ktorí potrebujú jednu izbu ako pracovňu na homeoffice.
Byt je orientovaný na juho-východ /kuchyňa a dve menšie izby/ a na severo-západ /obývačka a spálňa/. Takéto usporiadanie izieb oceníte najmä v letných horúčavách. V okolí bytového domu je všetko čo k životu potrebujete, MŠ, ZŠ, nákupné centrá, zastávka MHD a hlavne blízky les.
V bytovom dome prebehla revitalizácia - čiže je zateplený, vymenené stúpačky, brána, zvončeky, výťah.
Ak potrebujete pomôcť s predajom vašej nehnuteľnosti a chcete si kúpiť tento byt, neváhajte ma kontaktovať.
Cena bytu s províziou RK a poplatkami spojenými s bezpečným prevodom na nového majiteľa cez autorizovaného advokáta je 171 999 eur.
Záujemcovia môžu volať kedykoľvek m. 0905513697
viac nehnuteľností na : patrikjanok.sk