Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 4 IZBOVÝ BYT (79m²) PO REKONŠTRUKCII, BERLÍNSKA

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Berlínska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
79 m2
Celková plocha
79 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
02.06.2022
Aktualizované
02.06.2022
Cena 199 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Berlínska, Sídlisko Ťahanovce
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/QWDeKQ6xGnM
Dnes by som vám chcel ukázať byt, ktorý sa vymyká štandardom na tomto sídlisku a dnes by ste tu tažko hľadali niečo podobné. Už len vďaka svojej výmere je tento byt veľmi zaujímavý, pretože úžitková plocha tohto bytu je 79m² a je to naozaj cítiť v každej izbe. Vďaka svojej výmere a veľkostiam izieb bolo možné zmeniť dispozíciu a z pôvodne 3 izbového bytu urobiť plnohodnotný 4 izbový byt.
Zmena dispozície prebehla pred 5 rokmi, kedy sa realizovala aj kompletná rekonštrukcia celého bytu. Tá pozostávala z výmeny okien, podláh, nových stierok, výmeny elektrických rozvodov, nových dverí a zárubní a nainštalovania klimatizácie. Jednoducho všetko, čo si pri rekonštrukcii dokážete predstaviť, sa pred 5 rokmi aj zrealizovalo. A čo to pre vás znamená? Že dnes sa stači pohodlne nasťahovať a nemusíte riešiť nutné opravy, či ďalšie rekonštrukcie.
Dipozícia bytu je veľmi vyhovujúca, pretože všetky 4 izby sú samostatné a prakticky riešené. Z veľkej vstupnej chodby (v ktorej je možné namontovať aj vstavanú skriňu), sa na ľavej strane nachádza hlavná spálňa a detská izba a na pravej strane je veľká obývačka spojená s kuchyňou a ďalšia detská izba s loggiou. Oproti vstupu do bytu na konci chodby sa nachádza samostatné WC a kúpeľňa s rohovou vaňou. Hlavná spálňa a detská izba sú orientované na východ a obývačka, kuchyňa a detská izba s loggiou sú orientované na západ. To značí veľmi pekné presvetlenie bytu počas celého dňa.
Byt sa nachádza na 7. poschodí z 8., teda na predposlednom poschodí a vďaka tomu si môžete vychutnávať krásny výhľad. Naštastie nie na susednú bytovku, ale na kopce či zapadajúce slnko. Ten si môžete vychutnať z 3 metrovej zasklenenej loggie. Keďže sa pred piatimi rokmi presunula kuchyňa do priestrannej obývačky, spojili sa dve najviac obývané časti bytov a to kuchyňa s obývačkou. Tu trávi rodina najviac času a aj pri príprave večere môžete stále pozorovať svoje deti. Kuchyňa má v sebe zabudované spotrebiče, el. rúru, mikrovlnka, umývačku riadu, chladničku s mrazničkou, indukčnu varnú dosku a stropný digestor. Tu vám naozaj nebude nič chýbať.
Tento byt má naozaj výbornú polohu, pretože sa jedná o prvý vchod na ulici a preto je výhľad ničím nerušený. Okrem toho Berlínska ulica je vyhovujúca aj z hľadiska občianskej vybavenosti. Poblízku je veľké futbalové ihrisko, ZŠ Bruselská či ZŠ Belehradská, MŠ Havanská, nákupná pasáž, kde nájdete doslova všetko poruke (obchod, lekáreň, poštu, domáce potreby atď.), LIDL a Billa sú naozaj len na skok. A najväčšou výhodou bývania na tejto ulici je dostatok parkovacích miest. Byt sa navyše predáva kompletne zariadený.
Tak čo nato poviete? Výborná lokalita, krásne zrekonštruovaný byt s dostatočnou výmerou, loggia a cena 199.000eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás ponuka zaujala, zavolajte mi na číslo 0911 337 969.