Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Košice VIDEO - Predám 4-izbový byt, pôvodný stav, Budapeštianska ulica

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Budapeštianska
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
80 m2
Celková plocha
80 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
10.01.2022
Aktualizované
20.01.2022
Cena 171 999,00 €
Mgr. Patrik Janok Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Mgr.Patrik Janok v spolupráci s Diamond Reality ponúka na predaj skvelý sídliskový 4-izbový byt na Budapeštianskej ulici v Košiciach s výmerou 80 m2 .
Byt je na 5/8 poschodí . Je v pôvodnom no veľmi zachovalom stave. a pre nenáročných je vhodný k okamžitému nasťahovaniu .V byte boli vymenené plastové okná a bezpečnostné dvere SECURIDO.
Dispozícia bytu je ideálna, všetky izby sú samostatné a nepriechodné. V jednej z izieb, ktorá môže slúžiť ako pracovňa, alebo hosťovská je veľký vstavaný šatník. Šatník je aj v predsieni.
Byt je orientovaný na východ a na západ. Z loggie je nádherný ničím nerušený výhľad na KOŠICE.
Parkovanie je možné na najväčšom parkovisku priamo pred bytovým domom, alebo na ulici pod bytovým domom. Čo sa týka sídliska Ťahanovce TOP.
Bytový dom sa nachádza hneď na začiatku sídliska a je tým pádom najbližie k centru mesta.
MHD je za rohom a nakupovať môžete smelo aj bez potreby auta priamo v množstve obchodov v pasáži pod bytovým domom. Pár krokov od domu je relaxačné centrum a obchody jeden za druhým. Všetko na dosah peši, poliklinika, lekáreň, kostol, školy, škôlky, kaderníctvo, polícia ... čokoľvek.
V cene je už zahrnutá provízia RK a poplatky spojené s bezpečným prevodom na nového majiteľa cez autorizovaného advokáta.
Nech sa páči, som tu pre všetkých vážnych záujemcov, obhliadky sú možné v pondelok a vo štvrtok po 17.00 . volajte m. 0905513697