Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj garáž, Inžinierska, Košice - Terasa

Košice Západ - Terasa, Inžinierska Arrow

Na predaj garáž, Turgenevova, Košice - Juh

Juh, Turgenevova Arrow

Na predaj garáž Rastislavova, Košice - Juh

Juh, Rastislavova Arrow

KOŠICE JUH- GARÁŽ S ELEKTRINOU, 17 m2, UL. RASTISLAVOVA

Juh, Rastislavova Arrow

Na predaj garáž, Jantárová, Košice - Juh

Juh, Jantárová Arrow

Na predaj garáž Krivá, Košice - Juh

Juh, Krivá Arrow

Na predaj garáž Čárskeho, Košice - Sever

Sever + Podhradová, Čárskeho Arrow