Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 626 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Bachňák
bachnak@adomis.sk
0917408905

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ: ADOMIS - ponúkame na predaj - pekná garzónka Košice - KVP

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Janigova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
28 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
1
Pridané
03.02.2021
Aktualizované
16.02.2021
Ing. Peter Bachňák ADOMIS, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ:

Ponúkame Vám na predaj peknú garzónku na sídlisku KVP v Košiciach, Janigova ulica. Byt sa nachádza v panelovom obytnom dome - vežiaku, na 12. - poslednom poschodí,
s orientáciou na západ. Výmera bytu je 28 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, obývačky s kuchynským kútom a veľkej loggie.
Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli vymenené okná za plastové, položili sa dlažby v kuchyni, kúpeľni a chodbe. V obývačke je pôvodná podlaha s kobercom.
V kúpeľni je sprchový kút a nová sanita. Kuchynská linka obsahuje elektrickú varnú dosku, elektrickú rúru a práčku, na chodbe je chladnička s mrazničkou a mikrovlnka.
Veľká loggia 6m po celej šírke bytu je obnovená v rámci modernizácie bytového domu. Tiež sa zatepľovala a obnovovala strecha.
Vežiak má dva výťahy, jeden štandardný a druhý nákladný. K bytu neprislúcha pivnica.
Mesačné náklady (nájom + energie) pre dve osoby sú vo výške cca 90 EUR.
Byt sa predáva zariadený ako je zrejmé z obrázkov.

VÝHODY:
Jedná sa o atraktívnu lokalitu, sídlisko KVP je vyhľadávané pre svoju výbornú občiansku vybavenosť, rýchlu dostupnosť do centra mesta a ďalšie benefity.
V bezprostrednom okolí bytu sa nachádzajú potraviny, škola i škôlka, ihriská, lekáreň a ďalšie prevádzky obchodov, reštaurácií a služieb.
Samotný byt je svojou orientáciou na západ teplý (nachádza sa medzi dvoma krajnými bytmi), slnečný, a poskytuje jedinečný výhľad vzhľadom na poschodie,
ktorého výhodou je i to, že Vám nad hlavami napr. nebudú dupotať susedovie deti alebo štvornohý domáci maznáčik. Je to tichá lokalita dostatočne vzdialená
od hlavných sídliskových komunikácií, ale napriek tomu s rýchlou dostupnosťou MHD. Výborný tip na štartovací byt pre mladých, alebo zaujímavá investičná príležitosť.

Cena: 73.990,-€

Informácie k nehnuteľnosti Vám poskytne:
Licencovaný maklér NARKS:
Ing. Peter Bachňák, 0917 408 905

Realitná kancelária ADOMIS ponúka:

- inzerciu nehnuteľnosti na viac ako 70-tich portáloch
- kvalitný servis spojený s predajom a prenájmom nehnuteľnosti
- služby licencovaných maklérov NARKS
- zaplatenie zálohy za byt vo výške 500,-Eur
- zaplatenie zálohy za rodinný dom alebo pozemok vo výške 1.000,-Eur
- bezplatné hypotekárne poradenstvo
- kompletné právne služby
- uhradenie poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti
- vypracovanie preberacieho protokolu k nehnuteľnosti a účasť pri jej odovzdávaní
- rýchle vypracovanie súdno-znaleckého posudku našim súdnym znalcom