Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ PRAŽSKÝ BYT S LOGGIOU, DÉNEŠOVA ULICA

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Denešová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Celková plocha
69 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
05.08.2022
Aktualizované
09.08.2022
Cena 219 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt pražského typu na sídlisku KVP, Dénešova ulica
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/zYJ0qNNICLg
>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=i6A7WUQhcjV
Tento 3 izbový byt vás jednoducho dostane, presne takýto byt si zamiluje každá rodina. Už od vstupu doň zistíte, že o tento byt sa dokonale staralo a všetko sa prispôsobilo pre potreby rodiny a jej pohodlia. V podstate už kvalita vstupných dverí napovedá, že majiteľom záležalo na bezpečnosti a preto vstup strážia bezpečnostné dvere Sherlock. Nakoľko ide o obľúbený pražský typ bytu, ktorých je na KVPčku len veľmi málo, je možné s vnútornými priečkami hýbať ako sa vám zachce. A to presne urobili aj majitelia pre pár rokmi. Každá jedna priečka v byte je nanovo vymurovaná a prispôsobená potrebám modernej rodiny.
Byt sa nachádza na 3. poschodí bytovky, v ktorej je schválená rekonštrukcia spoločných priestorov a výťahu. Byt s úžitkovou plochou 69m² je skvelým riešením, pretože okrem samotného bytu máte k dispozícii veľkú 6 metrovú loggiu, kumbál na chodbe či pivnicu v suteréne. Tie úložné priestory určite oceníte, pretože sa do nich zmestia všetky veci, ktoré denno denne nevyužívate.
Rekonštrukciu bytu teda môžeme datovať na približne 8 rokov, ale to by ste určite nepovedali. Zväčšená detská izba dokonale slúži dvom deťom a plnohodnotne sa do nej zmestí aj pracovný písací stôl, skrine na hračky a poschodová posteľ. Veď vidíte, že ostalo ešte plno miesta na hranie. Taktiež v spálni vznikol priestor na vstavanú skriňu. Obe izby, teda spálňa a detská izba sú orientované na severovýchod, teda ideálna orientácia na pokojný spánok. Na chodbe je k dispozícii kúpeľňa, ktorá bola len minulý rok kompletná zrekonštruovaná vrátane novej sanity. A čo WC? To je od kúpeľne oddelené. No na chodbe sa nájde ešte niečo, čo vás určite poteší. Samostatný šatník. Priestranný skoro ako menšia izba s regálmi, kde odložíte doslova všetko oblečenie, vysávač, mop a všetky veci, ktoré jednoducho niekde potrebujete schovať. Aj napriek tomu šatníku, žiadna časť bytu neprišla o svoj priestor. Z chodby sa presúvame do dennej časti, ktorú tvorí obývačka spojená s kuchyňou. Málokde pri pražských typoch bytu nájdete kuchynskú linku zapustenú pod oknami. Tým sa docielilo maximálne presvetlenie pracovnej dosky a vznikol zároveň priestor na jedálenskú časť. Ale späť ku kuchyni. Kuchyňa v tvare písmena U vám ponúka dostatok pracovného priestoru, vstavené spotrebiče vrátane umývačky riadu, el. rúry, mikrovlnky či indukčnej varnej dosky, pri ktorej sa upravili aj rozvody na 380V. Nakoľko je kuchyňa prepojená s obývačkou, môže byť celá rodina spolu aj počas prípravy večere. Pozdĺž kuchyne a obývačky sa tiahne 6 metrová loggia, z ktorej sú neskutočné výhľady na okolité lesy. Orientácia loggie je na juhovýchod, čím je presvetená táto denná časť po celú dlžku dňa.
Byt má okrem spomínaných výhod aj ďalšie nie menej dôležité a to hlavne parkovacie možnosti. V blízkosti bytovky sa nachádza obrovské parkovisko, na ktorom jednoducho nie je možné nezaparkovať, aj keď prichádzate z práce neskoro večer. Okolo tohto parkoviska sa nachádzajú reštaurácie, potraviny COOP Jednota, detská ihriská, Drocárov park plný zelene je neďaleko bytového domu a Materská škola Dénešova sa nachádza na konci ulice. Perličkou môže byť aj obchod s domácimi potrebami vo vchode do bytovky, kde na prekvapenie zoženiete naozaj čokoľvek. Jednoducho kompletná občianska vybavenosť.
Je potrebné ešte niečo vypisovať? Asi už len to, že celý byt sa predáva vrátane zariadenia, ktorý vidíte na fotkách. Cena bytu vrátane zariadenia je 219.000 eur. Ak vás ponuka zaujala, dohodnite si obhliadku na čísle 0911 337 969.