Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 517 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Riško
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt, Klimkovičova ul., sídlisko KVP

  • Byty, Predaj, Košice II, Sídlisko KVP | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Košice II
Ulica
Klimkovičova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
69 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
09.02.2021
Aktualizované
15.02.2021
Richard Riško Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s lodžiou na ulici Klimkovičová, sídlisko KVP.


Byt je DRUŽSTEVNÝ, no napriek tomu VÁM NAŠI HYPOTEKÁRNI ŠPECIALISTI VEDIA POMOCŤ S FINANCOVANÍM.


Byt sa nachádza na 1.poschodí z 8, jeho výmera vrátane lodžie je 69 m2. Byt je v pôvodnom stave s výnimkou plávajúcej podlahy na chodbe a v detskej izbe, zníženého stropu v kúpeľni a vstavanej skrine v detskej izbe. Ideálny je na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv no zároveň je veľmi zachovalý a suchý. Bytový dom bol zateplený a spoločné priestory zrekonštruované. V okolí je vynikajúca občianska vybavenosť.


Cena nehnuteľnosti je 112 000,- vrátane provízie pre RK. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936 alebo 0917 041 378