Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Lucia Luptáková
luptakova@diamondreality.sk
0905 644 936

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii, 2 lodžie, sídl. Dargovských hrdinov - Bielocerkevská ulica

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Bielocerkevská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Celková plocha
65 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
02.05.2022
Aktualizované
22.05.2022
Cena 172 990,00 €
Ing. Lucia Luptáková Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 644 936

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3 - izbový byt s dvoma zasklenými lodžiami na Bielocerkevskej ulici na sídlisku Dargovských hrdinov.
Byt s orientáciou na severovýchod o rozlohe 65 m2 sa nachádza na 5 (z 13 tich) poschodí zatepleného bytového domu, ktorý je po rekonštrukcii spoločných priestorov, sú v ňom vymenené výťahy aj stúpačky.
Rekonštrukcia bytu zahŕňa murované jadro, plávajúce podlahy, plastové okná, obklady, dlažbu, novú sanitu a bezpečnostné dvere. K bytu prislúcha pivnica.
V blízkosti bytového domu je výborná občianska vybavenosť: materská a základná škola, verejné parkoviská, reštaurácie, podmienky pre kultúrne a športové vyžitie.
Cena nehnuteľnosti je 172.990 Eur vrátane provízie. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s hypotékou prostredníctvom nášho interného finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti ma kontaktujte prosím tel. č. 0905 644 936