Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 734 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Richard Z.
zenovitz@diamondreality.sk
0908 549 945

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj garáž na ulici Clementisova, Dargovských hrdinov, Košice III.

  • Malé objekty, garáže, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 1
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 0
  • Malé objekty, garáže, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Clementisova
Typ nehnuteľnosti
Malé objekty, garáže
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
01.08.2019
Aktualizované
04.02.2020
Richard Z. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 549 945

Popis nehnutelnosti

Na predaj garáž na ul. Clementisova, Dargovských hrdinov, Košice III. Garáž je v OV bez pozemku, rozloha garáže 18 m2 je zrekonštruovaná (nové stierky, elektrické rozvody, LED svietidlá a protišmyková dlažba). Kúpou voľná. Cena garáže je 15900€ vrátane kompletných právnych služieb a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou.