Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 768 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Na predaj garsónka, Jegorovovo námestie, Košice - Dargovských hrdinov

  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Jegorovovo námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
23 m2
Celková plocha
23 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
1
Pridané
03.05.2022
Aktualizované
16.06.2022
Cena 105 999,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ Na predaj garsónka, Jegorovovo námestie, Košice - Dargovských hrdinov v ÚPLNE pôvodnom stave. Výmera bytu: 23 m2. Byt sa nachádza na 5. poschodí z 8 v zateplenom panelovom bytovom dome. Orientácia: západ. K bytu prislúcha loggia a pivnica.
Cena tejto nehnuteľnosti je 105.999 EUR vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak Vás táto ponuka zaujala neváhajte kontaktovať prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk