Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 1 izbový byt na ulici Bašťovanského, Košice - Dargovských hrdinov (Furča)

  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 1
  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 2
  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 0
  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 1
  • Byty, Predaj, Košice III, Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča | pic. 2
Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Baštovanského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
35 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
1
Pridané
11.07.2022
Aktualizované
31.07.2022
Cena 112 500,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 1 - izbový byt na Bašťovanského ulici v mestskej časti sídl. Dargovských hrdinov - Košice. Byt je v osobnom vlastníctve a aktuálne na ňom prebieha celková, kompletná a kvalitná rekonštrukcia. Užítková plocha - 35 m2. K bytu NEPATRÍ LODŽIA A ANI BALKÓN. Nachádza sa na 1/8 poschodí bytového domu s výťahom. Byt pozostáva z predsiene, kúpeľne spojenej s WC, obývačky, kuchyne a pivnice.
Cena bytu je 112.500,- eur vrátane kompletného právneho servisu a provízie pre realitnú kanceláriu. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie, kde nájdete najširšiu ponuku realít na trhu. Samozrejmosťou je kompletný právny servis a právna istota zabezpečená advokátskou kanceláriou. Taktiež Vám radi pomôžeme s kúpou nehnuteľnosti prostredníctvom nášho finančného centra, ktoré Vám sprostredkuje poskytnutie najlepšieho úroku na trhu.
V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť prosím kontaktujte tel. č. 0903 302 483 alebo píšte na mail koscelansky@diamondreality.sk