Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj pekný 2 izbový byt na ulici Jegorovovo námestie, Košice - Sídlisko Dargovských hrdinov

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Jegorovovo námestie
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
58 m2
Celková plocha
58 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
06.08.2022
Aktualizované
10.08.2022
Cena 155 000,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Na predaj 2 izbový byt na ulici Jegorovovo námestie, sídlisko Dargovských hrdinov v osobnom vlastníctve o výmere 58 m2, na 5/8 poschodí. V byte bola zrealizovaná kompletná rekonštrukcia(kompletná rekonštrukcia vrátane elektriny v roku 2012 a kuchyňa na mieru v roku 2017). Dispozícia bytu: predsieň, kúpeľňa s WC, kuchyňa, izba a obývačka. K bytu patrí aj pivnica a lodžia. Orientácia bytu: kuchyňa - SEVER, izby sú orientované na ZÁPAD. Vstupné dvere sú bezpečnostné. Znížené SDK stropy v jadre, na chodbe a v kuchyni. Bytový dom je rekonštruovaný kompletne (aj spoločné priestory), okrem výťahu. Loggia zasklená pred 3 rokmi. Náklady na bývanie cca 170 eur/mesačne. V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť (obchody, banky, školy, škôlky, zastávky MHD, pošta, poliklinika Východ, kostol a pod.) a bezproblémové parkovanie.
Odkaz na 3D obhliadku: https://my.matterport.com/show/?m=LbVfVR2SmEB
Cena bytu je 155.000,-eur vrátane provízie pre RK. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte prosím Ing. Vladimíra Koscelanského na tel. č. 0903 302 483 alebo na mail: koscelansky@diamondreality.sk