Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Na predaj pekný 2 izbový byt na ulici Jegorovovo námestie, Košice - Sídlisko Dargovských hrdinov

Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča, Jegorovovo námestie Arrow

ADOMIS - predám 2 izbový bezbariérový tehlový byt,balkón rekonštrukcia, 60m2, Polianska ulica, vyhľadávaná mestská časť Podhradová, Košice - Sever

Sever + Podhradová, Polianska Arrow

NA PREDAJ 2. IZBOVÝ BYT, ul. PANELOVA, KOŠICE - JUH

Juh, Panelová Arrow

Na predaj 2-izb.byt , 51m2, Košice-JUH, Pôvodný stav, loggia

Juh, Južná trieda Arrow