Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
402 213 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Kamil Špegár
spegar@diamondreality.sk
0905 982 116

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

"REZERVOVANÝ" Ponúkam na predaj 3 izbový byt, Dargovských hrdinov, Postupimská ul.

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Postupimská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
19.03.2025
Aktualizované
25.03.2025
Mgr. Kamil Špegár Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 982 116

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÝ" Na predaj 3-izbový byt na sídlisku Dargovských hrdinov – Vynikajúca lokalita s krásnym výhľadom na mesto! Postupimská ul.

Mgr. Kamil Špegár v zastúpení Diamond Reality ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou, pivnicou a zmenenou dispozíciou, ktorý sa nachádza na 7. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome na sídlisku Dargovských hrdinov. Tento byt je ideálnou voľbou pre rodiny, ktoré hľadajú komfort, výbornú občiansku vybavenosť a nádherný výhľad.

Byt vhodný pre záujemcov ŠFRB

Základné informácie:

Plocha bytu: 65 m²

Dispozícia: 3 izby (spálňa, detská izba, obývacia izba), kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC

Loggia s krásnym výhľadom na mesto

Pivnica na úschovu vecí

Murované jadro

Zmenená dispozícia bytu pre efektívnejšie využitie priestoru

Orientácia S/J, čo zabezpečuje dostatok slnečného svetla počas celého dňa

Plastové okná

Výhody:

Zateplená bytovka zaručuje nízke náklady na energie

Tento rok sa bude v bytovom dome meniť výťah, čo zvýši komfort bývania

Vhodný pre klientov (ŠFRB)

Vynikajúca lokalita:

Veľmi blízko sa nachádzajú zastávky MHD, poliklinika, základná škola, materská škola a obchod FRESH

Tichá a bezpečná lokalita s výbornou dostupnosťou do centra mesta

Vybavenie a rekonštrukcia: Byt prešiel staršou rekonštrukciou. Zmenou dispozície sa docielilo maximálne využitie priestoru v byte.

Prekrásny výhľad: Z loggie sa naskytá nádherný výhľad na mesto, ktorý si môžete vychutnávať počas celého roka.

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku bytu, neváhajte nás kontaktovať!

odkaz na 3D: https://my.matterport.com/show/?m=T7HuavEb73i