Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 896 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viktória Belásová
belasova@diamondreality.sk
0918 646 208

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ Garzónka na predaj, Košice - Benádová ulica

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Benádova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
23 m2
Celková plocha
23 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
08.06.2022
Aktualizované
10.05.2023
Ing. Viktória Belásová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0918 646 208

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ: Ing. Viktória Belásová a Diamond Reality ponúka na predaj garzónku na obľúbenom sídlisku Furča, na ulici Benádova.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/RtAm4HuCbnE
Byt sa nachádza na 1. poschodí/8 a disponuje rozlohou 23 m2. Ideálna dispozícia bytu ponúka vstupnú chodbu, kúpeľňu s WC, obývaciu miestnosť s kuchyňou a loggiu, kde si môžete nerušene posedieť pri káve a v pozadí máte krásny výhľad na celé mesto. Samozrejme k bytu patrí aj pivnica. Byt je krásne kompletne zrekonštruovaný, stačí len prísť a bývať a ako jeden z mála napriek svojej rozlohe má dostatok úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam po jednej strane bytu. Orientácia je na východ a západ takže byt je svetlý a slnečný väčšiu časť dňa. Samotný bytový dom je zateplený a taktiež sú vymenené stupačky. Je ideálny pre jednotlivcov, páry či začínajúce rodinky. Každý si tu nájde svoje keďže je tu výborná občianska vybavenosť a v okolí je poliklinika, pošta , dostatok obchodov, potravín, školy, škôlky. A na skok od bytového domu sa ocitnete v prírode mimo rušných komunikácii. Nachádza sa tu Lesopark Furča. Jarné či jesenné prechádzky, bežecké tréningy, letné opekačky či cyklistické chodníky to všetko tu nájdete. Zavolajte mi na číslo 0918 646 208 a dohodnite si obhliadku. Cena DOHODOU.