Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - Predáme 4izbový byt Košice - Dargovských hrdinov, Kapitána Jaroša

Sidlisko Dargovskych hrdinov - Furča, Kapitána Jaroša Arrow

ADOMIS - Predám 4,5 izbový mezonetový byt, 106m2, Tomášikova ul. Košice, blízko centra mesta

Sever + Podhradová, Tomášikova Arrow

ADOMIS - Predám 4-izbový byt Pražák, Košice-Nad jazerom, Košice

Nad Jazerom, Irkutská Arrow

Na predaj 4-izbový byt 155 m2 a garáž, Klimkovičova, KVP, Košice II

Sídlisko KVP, Klimkovičova Arrow