Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 330 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Imrich Krištof
kristof@diamondreality.sk
0907 392 395

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 4 izbového bytu, ulica Kalinovská, Dargovských hrdinov, Košice III.

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Kalinovská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
92 m2
Typ stavby
Panelová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.04.2019
Aktualizované
19.08.2019
Imrich Krištof Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 392 395

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj 4-izbový byt na ulici Kalinovská v mestskej časti Košice - Dargovských Hrdinov.Nachádza sa na ideálnom piatom poschodí, rozloha bytu je 91 m2 + veľká lodžia ktorá ma 7 m2. K bytu prináleží komora, ktorá je na chodbe pri byte a pivnica, ktorá je na prízemí bytového domu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou, je slnečný s pekným výhľadom, orientácia bytu je na sever a juh, nachádza sa v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú materská škôlka, OC Lidl, supermarket a hypermarket. Pre bližšie informácie ohľadom bytu nás môžte kontaktovať nonstop na tel.: 0907 392 395.