Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Jaroslav Ičo
ico@diamondreality.sk
0905991106

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt Košice - Furča, Dargovských hrdinov, Bielocerkevská

Typ
Predaj
Okres
Košice III
Ulica
Bielocerkevská 2
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
64 m2
Celková plocha
64 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.11.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 165 000,00 €
Mgr. Jaroslav Ičo Diamond Reality

Popis nehnutelnosti

Mgr. Jaroslav Ičo a Diamond Reality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov, na ulici Bielocerkevská.

3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=qPNogussCzC
Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí v zateplenom bytovom dome a má rozlohou 64 m2 + 2 x loggia. V roku 2016 prebehla kompletná rekonštrukcia: elektrina, voda, murované jadro, podlahy, dlažba, kuchyňa, kúpelňa. Dispozične je byt rozdelený na samostatnú obývačku s loggiou, spálňu, kuchyňou s loggiou a detskú izbu. Pomerne veľká kúpeľňa a samostatná toaleta.
Bielocerkevská ulica ponúka plnú občiansku vybavenosť ale aj priestor na prechádzky šport a zábavu.
VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/-ytpYtAbH78