Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 373 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Vladimír Koscelanský
koscelansky@diamondreality.sk
0903 302 483

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3 izbový byt, ulica - Boženy Němcovej, mestská časť Košice - Sever

  • Byty, Predaj, Košice I, Sever + Podhradová | pic. 1
  • Byty, Predaj, Košice I, Sever + Podhradová | pic. 0
  • Byty, Predaj, Košice I, Sever + Podhradová | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Němcovej
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
68 m2
Celková plocha
68 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
30.06.2022
Aktualizované
31.07.2022
Cena 192 990,00 €
Ing. Vladimír Koscelanský Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0903 302 483

Popis nehnutelnosti

Na predaj trojizbový byt vo výbornej lokalite na ulici Boženy Němcovej v Košiciach, mestská časť Košice - Sever. Byt má úžitkovú plochu 68 m2 a k dispozícii má lodžiu aj balkón. Byt má plastové okná, murované jadro so staršou sanitou a starším obkladom a zachovalé parkety, ináč je v pôvodnom ale veľmi zachovalom stave. Byt sa nachádza na 5. poschodí z 10. Dispozične pozostáva z prechodnej obývačky, 2 samostatných izieb, kuchyne, chodby, šatníka, kúpeľne a toalety. Príslušenstvom k bytu je aj pivnica na prízemí bytového domu. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: je zateplený, kompletne sú v bytovom dome vymenené stúpačky a je tam nový výťah. V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Byt je bez hypotéky a je okamžite po predaji k dispozícii novému majiteľovi.
Cena bytu je 192.999,-eur. Realitná kancelária zabezpečí kompletný právny servis prostredníctvom advokátskej kancelárie (autorizovaná kúpna zmluva) a tiež poskytne súčinnosť pri prepise zmeny odberateľa elektriny a plynu, ako aj pri prepise u správcu bytového domu, všetky tieto služby sú zahrnuté v cene.
V prípade Vášho záujmu o predmetnú nehnuteľnosť prosím kontaktujte tel. č. 0903 302 483 alebo píšte na mail koscelansky@diamondreality.sk