Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
357 004 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Patrik Janok, RSc.
janok@diamondreality.sk
0905 513 697

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDANÉ! Záhrada s chatkou , 688m2, Košice

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Hrbová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
688 m2
Pridané
10.10.2022
Aktualizované
06.02.2023
Mgr. Patrik Janok, RSc. Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0905 513 697

Popis nehnutelnosti

Mgr. Patrik Janok a Diamond Reality ponúka exkluzívne na predaj záhradu v OV priamo v Košiciach s fantastickým výhľadom na mesto. Záhrada s množstvom rodiacich ovocných stromov môže slúžiť svojmu rekreačnému účelu, prípadne je skvelou investíciou do budúcna, nakoľko celá oblasť je považovaná už teraz za najlukratívnejšiu časť pre rodinné domy v Košiciach.
Záhrada má dobrý prístup autom, je v lokalite Červenom breh a množstvo rekreačných stavieb v okolí je už teraz využívaných na trvalé bývanie. K Pozemku je možné dostať sa po verejnej komunikácii a následne po spevnenej ceste. K pozemku je možné zriadiť si vecné bremeno práva prechodu. Na časti pozemku je možné postaviť si menší dom.
Pozemok je momentálne bez sietí . Napojiť sa na elektrinu je možné z rozvádzača hneď vedľa plota. Vodu je možné riešiť vrtom a odpad formou čističky odpadových vôd. Veľa domov v okolí už takto funguje.
Na pozemku je menšia drevená chatka vo výbornom stave.
Cena je 105 000 eur.
Provízia realitnej kancelárie, rezervačná zmluva, kúpna zmluva, návrh na vklad na nového majiteľa spolu 2000 eur už sú zahrnuté v cene.
Obhliadkou a bezpečným procesom kúpy tejto nehnuteľnosti Vás bude sprevádzať vždy dobre naladený certifikovaný realitný maklér Mgr. Patrik Janok ,RSc .
Volajte kedykoľvek m.0905513697
janok@diamondreality.sk
viac na : patrikjanok.sk

Pripravujem do ponuky aj 6,5 árový stavebný pozemok na Kostolianskej ceste, môžte volať už teraz. m.0905513697