Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

ADOMIS - odstúpim 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou, Novostavba "Rezidencia ALBELLI"

Sever + Podhradová, Alvinczyho Arrow

ADOMIS - priestranný 2 izbový byt, 56m2,Študentská ulica, Košice-Sever

Sever + Podhradová, Študentská Arrow

ADOMIS - predám 2-izb byt, 52m2, Sofijská ulica, Košice - Sídlisko Ťahanovce

Sídlisko Ťahanovce, Sofijská Arrow

Na predaj 2,5-izbový byt, Trieda SNP, Terasa, Košice II

Košice Západ - Terasa, Trieda SNP Arrow

Na predaj 2 izbový byt ulica Milosrdenstva, Juh, Košice IV

Juh, Milosrdenstva Arrow