Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Gajdošová Jana
jana.kondorova@re-max.sk
0911198991

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba na predaj - bungalov

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
13.11.2017
Aktualizované
25.01.2018
Gajdošová Jana RE/MAX Fajn

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj novostavbu 4- izbového domu typu Bungalov,ktorý Vám postavíme na Vašom pozemku. Výmera úžitkovej plochy domu je 100 m2.

Dom je dokončený do fázy holodomu, čo zahŕňa : projekt, základy, steny Porotherm Profi 300mm, väzníková strecha, krytina Mediterran Danubia, okapový poplastovaný systém, 5-komorové okná Salamander, vchodové dvere Salamander, zateplenie minerálnou vlnou 100 mm, silikónová fasáda, podlahové kúrenie John Guest, betónový poter, elektrokotol Protherm 9kW kombinovaný s fotovoltickým systémom, za príplatok vám vieme nainštalovať aj rekuperáciu, bojler Logitex 160 litrov, zásuvky a vypínače LeGrand Cariva.

Po dohode Vám zabezpečíme zvýhodnené ceny materiálu potrebného na dokončenie ako sú interiérové dvere, dlažby a obklady, podlahy, sanitu.

Hypotekárny úver s najnižším úrokom na trhu priamo u nás!