Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 903 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA ALEŠOVOM NÁBREŽÍ, KOŠICE - SEVER

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Alešovo nábrežie
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
250 m2
Celková plocha
279 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
22.07.2021
Aktualizované
27.07.2021
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj rodinný dom vo vynikajúcej lokalite, len pár metrov od Národnej banky, na ulici Alešovo nábrežie.

>>>VIDEOOBHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/IGyMPDH7Znk

>>>3D VIRTUÁLNU PREHLIADKU domu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://my.matterport.com/show/?m=L6QsvAJqHbL

Rodinný dom bol postavený v 30. rokoch minulého storočia a od tej doby sa dedil z generácie na generáciu jednej rodiny. V roku 1985 prešiel rekonštrukciou, avšak dnes už môžeme povedať, že sa jedná o pôvodný stav. Je však potrebné vidieť veľký potenciál tejto stavby. Hlavne z hľadiska dispozície a lokality, ktorá patrí medzi top v rámci Košíc a nie každý deň sa tu objaví rodinný dom na predaj.

Veľkosť celého pozemku je 279m2 a z toho zastavaná plocha domu tvorí 120m2, takže veľkosť pozemku okolo domu predstavuje niečo okolo 150 m2, čo je na centrum mesta dostatočný priestor na výbeh, či grilovačku s priateľmi. Okrem toho je na pozemku aj veľká murovaná garáž.

Samotný dom má 2 podlažia a podkrovie, ktoré je tak vysoké, že by sa bez problémov dal zobytniť aj tento priestor. Do podkrovia vedú schody priamo zo vstupnej chodby prízemia. Prízemie je v podstate hlavnou časťou domu, ktorú tvorí vstupná chodba, spomínaný vchod na povalu a suterénu, kúpeľňa a 3 priestranné izby. Z jednej z nich sa dostanete na vyvýšenú terasu o veľkosti 20m2, z ktorej máte výhľad na zvyšok pozemku. Suterén sa rozprestiera pod celým domom a výška stropov v suteréne je tak veľká, že je možné celý suterén zobytniť. Výška stropov v hlavnej časti dosahuje vyše 3 metrov a krásne zväčšujú priestor. Do suterénu je prístup aj z vonkajšej strany.

Tento rodinný dom je postavený z tehál a úžitková plocha každého poschodia je 100m2. Je to ideálna možnosť bývať v širšom centre mesta a vlastniť rodinný dom s vlastnou záhradou. Navyše je možné využiť podkrovie a mať miesto 3 izbového domu napríklad 5 izbový. Čo sa týka lokality, umiestnenie domu je v jednosmerke na Alešovom nábreží, len 170m od Národnej Banky, cez cestu pretaká Mlynský náhon a do centra mesta je to pešo 15minút.

Cena nehnuteľnosti je 330 000 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak vás táto ponuka zaujala, tak ma neváhajte konktatovať na číslo 0911 337 969