Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 968 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ POLYFUNKČNÝ OBJEKT | ALVINCZYHO UL., | STARÉ MESTO

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Alvinczyho
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
216 m2
Celková plocha
216 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
21.06.2022
Aktualizované
22.06.2022
Cena 419 000,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj polyfunkčnú budovu s viacerými možnosťami využia, vo vynikajúcej lokalite na Alvinczyho ulici.
>>>VIDEOOBHLIADKU objektu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/QufFt3pqJnU
Objekt je situovaný vo výbornej lokalite v časti Košice - Staré mesto, konkrétne na Alvinczyho ulici hneď vedľa novostavby Albelli. Vďaka tomu je táto budova ideálnym riešením pre naplnenie vašich potrieb. Na všetky smery je skvelá dostupnosť či do centra alebo do okrajových častí mesta. Príjazd k budove je z dvoch strán, s dostatočným počtom parkovacích miest, čo pre vašu prevádzku/sídlo/byt môže byť skvelým bonusom.
Budova bola v roku 2018 kompletne zrekonštruovaná a tak vás už nečakajú žiadne nemilé prekvapenia z ďalšou rekonštrukciou. Pri rekonštrukcii sa vymenila celá strecha, fasáda, rozvody kúrenia, vody a elektriky. Samozrejmosťou je aj obnova interiéru, ktorý ako môžete vidieť, je vo vynikajúcom stave. Počas rekonštrukcie majitelia využili možnosť napojiť dom na solárne panely, ktoré znižujú prevádzkové náklady. Na prízemí je zdrojom vykurovania plynový kotol, ktorý ohrieva radiátory a na poschodí je k dispozícii podlahové kúrenie.
Nakoľko sa jedná o polyfunkčnú budovu, je prízemná časť vhodná na vytvorenie akejkoľvek prevádzky, sídla firmy, nakoľko sa jedná o výnimočnú lokalitu a vaši klienti vás bez problémov nájdu. Prízemie disponuje výmerou 110m2 a skladá sa zo vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, kumbálom na chodbe, kancelárie, veľkej dennej časti (teraz fitness zóna), 2x šatník, samostatné WC a ďalšia komora. Nakoľko je táto časť momentálne prepojená s poschodím, je možné využívať obe poschodia súčastne pokojne aj na bývanie. Miesto terajšieho fitness môže byť naozaj krásna obývačka s krbom.
Na poschodie sa dostatneme po schodoch a ocitneme sa v priestrannej a otvorenej kuchyni spojenej s obývačkou, ktorej atmosféru dotvárajú vysoké stropy s trámami. Kuchyňa je samozrejme kompletne vybavená vstavanými spotrebičmi. Na poschodí sa okrem iného nachádzajú 2 veľké spálne a kúpeľňa s WC. Tento 3 izbový byt má výmeru 107m2 a nájdete v ňom okrem iného aj klimatizáciu, podlahové kúrenie či krb.
Aké máte možnosti využitia? Ako som spomenul vyššie, dnes sa jedná o polyfunkciu, kde prízemie môže slúžiť ako prevádzka a poschodie je vedené ako bytová jednotka. Čo vám však bráni užívať celú budovu ako rodinný dom? Možnosti využitia tejto budovy sú rôzne, avšak všetky stoja zato.
Aj táto budova zato stojí a preto vám ju ponúkame za 419 000 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak sa vám táto ponuka páči, pokojne mi zavolajte na 0911 337 969.