Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
315 933 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom tehlový 3-izbový byt, Park Duklianskych obetí, Sever, Košice I

Typ
Prenájom
Okres
Košice I
Ulica
Park Duklianskych Obetí
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
12.02.2020
Aktualizované
06.08.2020
Cena 700,00 €/mes.
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na dhlodobý prenájom pekný 3-izbový byt v mestskej časti Košice - Sever, Park Duklianskych obetí. Byt o výmere 78 m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí v 3-poschodovom tehlovom bytovom dome. K bytu prislúcha pivnica, v ktorej je možnosť mať vlastnú posilňovňu.


Byt je kompletne zrekonštruovaný a vybavený novým zariadením, nové postele (180x200 a 120x200), matrace, gauč, vstavané skrine v dvoch izbách. Kuchyňa je spojená s obývacou izbou, kúpeľňa, oddelená toaleta.


Cena mesačného prenájmu zahŕňa energie, internet a tv Antik: 700 EUR. V cene je aj upratovanie zabezpečené agentúrou raz mesačne.


Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 2.400,- EUR (depozit 1.000,- EUR, mesačné nájomné 700,- EUR a provízia pre RK 700,- EUR).


Byt je situovaný v blízkosti centra, Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, Technickej univerzity, Univerzitnej nemocnice Louisa Pasteura na Triede SNP. V blízkosti sa nachádza rekreačná zóna Anička, Čermeľ a Bankov.


Energetický certifikát nie je.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. V prípade seriózneho záujmu, prosím, kontaktujte maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.