Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
349 101 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE S LOGGIOU, WATSONOVA UL.

Typ
Predaj
Okres
Košice I
Ulica
Watsonova
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Celková plocha
50 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
22.09.2022
Aktualizované
22.09.2022
Cena 149 990,00 €
Ing. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave, s neskutočným výhľadom na celé mesto.
>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/vZ8Y3wrcXec
Na severe Košíc sa pýši tento panelový dvanásťposchodový vežiak, ktorý je akoby výhliadkovou vežou na celé okolie. A na vrchole tohto vežiaka vám ponúkam 2 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý však určite netreba hneď odpisovať na nútenú prerábku. V byte už pred pár rokmi boli vymenené plastové okná, plávajúce podlahy a kuchynská linka pôsobí veľmi zdravo a tak by vám určite poslúžila ešte ďalších pár rokov.
Jedná sa o byt s výmerou 50m2 a dispozične je veľmi dobre riešený. Pri vstupe do bytu sa ocitnete vo vstupnej chodbe, kde je priestor na vstavanú skriňu a botník. Hneď oproti vstupu je priestranná samostatná spálňa, po chodbe sa dostaneme do samostatného WC, kúpeľne, veľkej obývačky a samostatnej kuchyne. Z obývačky je výstup na 4 metrovú loggiu, odkiaľ je neskutočný výhľad na celú Komenského ulicu a v pozadí sa pýšia vrcholky Dómu sv. Alžbety. Jednoducho si tento výhľad zamilujete. Všetky okná sú oriantované na južnú stranu, čo krásne presvetľuje celý byt počas dňa.
Tento výhľad je zabezpečený hlavne vďaka tomu, že sa byt nachádza na 12. poschodí (najvyššie poschodie). Na toto poschodie vedie úplne nový výťah. Treba však pripomenúť, že menšími stavebnými úpravami sa dá bezproblémov urobiť z obývačky samostatnú izbu, čo by ste určite ocenili by ďalšom prenájme. Aktuálne sa do kuchyne viete dostať cez kúpeľňu či obývačku, avšak uzatvorením prechodu medzi obývačkou a kuchyňou vznikne samostatná obývačka. Tento byt bude určite medzi ľudmi rezonovať hlavne vďaka skvelej polohe, ktorá vám okamžite zaručí nových nájomcov. Watsonova ulica patrí medzi vyhľadávané ulice kvôli občianskej vybavenosti, ktorú tu nájdete. MHD zastávky, kaviarne, potraviny, reštaurácie a prenájom tu budú vyhľadávať hlavne študenti Technickej Univerzity či Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie, ktoré sú vzdialené pár metrov od bytu.
Tento byt je v stave, ktorý je možné užívať aj okamžite bez kompromisov, avšak pre náročných klientov je byt pripravený na dokonalú prerábku. Byt je po kúpe ihneď voľný a tak by ste sa okamžite mohli pustiť do realizácie vášho nového domova. K dispozícii je samozrejme aj pivnica v suteréne a nízke mesačné náklady vám len vyzdvihnú výhodnosť investície, ktorou tento byt rozhodne je. Či už sa rozhodnete byt ďalej prenajímať, alebo hľadáte pre seba bývanie v skvelej lokalite, odkiaľ to máte do centra len pár minút, tak tento byt spĺňa obe kritériá.
Tento byt môže byť váš za 149.990 eur vrátane všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Zavolajte mi na číslo 0911 337 969 a dohodnite si obhliadku.