Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 525 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

REZERVOVANÉ | NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, ŠACA

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Šaca
Ulica
Železiarenská
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
62 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
18.07.2020
Aktualizované
16.09.2020
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú pekný 2 izbový byt s výmerou 62m² na ulici Železiarenská, mestská časť Šaca.


>>>VIDEOOBHLIADKU bytu si môžete pozrieť na Youtube skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača : https://www.youtube.com/watch?v=j9oHDgzHDm4


Pracujete u najväčšieho zamestnávateľa v Košickom kraji, alebo ste sa práve so svojou polovičkou rozhodli konečne osamostatniť? Mám pre vás ponuku, ktorá je pre vás ako stvorená. Prečo? Pretože sa nachádza v slušnom a zateplenom bytovom dome, prešla v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou a ako jediný byt z celého vchodu má balkón.


V rámci rekonštrukcie sa vymenilo všetko, elektrické rozvody, rozvody plynu a vody, stupačky, zrepasovali sa parkety v obývačke a detskej izbe, vymenila sa plávajúca podlaha v kuchyni a na chodbách, vymenili sa okná a zrekonštruovala sa takisto strecha nad bytom. Úžitková plocha bytu predstavuje až 62m², čo je na dvojizbový byt luxusná výmera.


Dispozične sa skladá zo vstupnej chodby, samostatnej kúpelne s vaňou a sprchovým kútom, samostatnou toaletou, nepriechodnou detskou izbou a obývačkou prepojenú s kuchyňou. K bytu navyše prislúcha aj veľká pivnica a ako jediný byt z celého vchodu má balkón. Jeho výmera je síce len 2m², ale na vysušenie prádla maximálne postačuje.


Okolie bytu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, Súkromnú nemocnicu Šaca, školu, škôlku, 50m od bytu je námestie s potravinami, lekárňou a obchodov s rozličným tovarom. Nakoľko je Šaca mestskou časťou Košíc, je doprava zabezpečená MHD spojením, ktorého zastávka je taktiež len 50 metrov od bytu.


Cena tohto bytu je vzhľadom na ponuku bytov veľmi priaznivá a to len 72 500 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Ak by ste mali záujem sa dozvedieť viac o tejto nehnuteľnosti a chceli by ste si dohodnúť obhliadku bytu, zavolajte mi na číslo 0911 337 969. Budem sa na vás tešiť.