Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
JUDr. Eva Hubertová
hubertova@diamondreality.sk
0911 715 121

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj 3-izbový byt, Šaca, Košice II

Typ
Predaj
Okres
Košice II
Mesto
Šaca
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
88 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
13.02.2020
Aktualizované
26.02.2020
JUDr. Eva Hubertová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0911 715 121

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt so 6 m loggiou s pekným výhľadom v mestskej časti Košice - Šaca. Byt má úžitkovú výmeru 88 m2, podlahovú plochu 81 m2. Nachádza sa na 5. poschodí zo siedmych. K bytu patrí väčšia pivnica. V spoločných priestoroch sa nachádza posilňovňa, stolný tenis a odkladací priestor na bicykle.


Byt bol kompletne zrekonštruovaný: vchodové dvere ADLO s trezorovým zámkom (v záruke), plastové okná, drevené parkety, kuchynská linka a interirérové dvere z masívu, klimatizácia, vstavané skrine. V obývacej izbe sú otváracie veľkoplošné dvere s hliníkovým profilom. Stena v obývačke je pokrytá architektonickým betónom so zapracovanou elektrokabelážou.


Vybavenie kuchyne: plynová varná doska v kombinácii so sklom, elektrická rúra, umývačka riadu, digestor.


Bytový dom je zateplený, má 2 výťahy, kamerový systém.


Náklady súvisiace s užívaním bytu vrátane médií a internetu: 159 EUR.


Byt je kúpou ihneď voľný.


Nehnuteľnosť je inzerovaná so súhlasom. Cena je uvedená vrátane provízie pre realitnú kanceláriu, ktorá zahŕňa právny servis prostredníctvom autorizovaného advokáta a poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Pre informácie o predmetnej nehnuteľnosti kontaktujte, prosím, maklérku JUDr. Evu Hubertovú na tel. č. 0911 715 121.